Türkiye
Çalgı Çengi İkimiz izle
İncele
Çalgı Çengi İkimiz izle
Yerli Film
Gürkan ve Salih artık mafya içinde olmaktan ve mafya düğünlerinde müzik yapmaktan bıktı. Bu sebeple, mafyadan ayrılmaya ve yaşamlarında yepyeni bir sayfa açmaya karar veriyorlar. Ancak bu o kadar kolay olmayacak, mafyadan kovulması için düğün görevlisini düğünündeki düğünde kaçırmak zorunda kalacaklar. Ancak nikah memuru, Tarkan'ı keşfeden kişidir ve iki ünlü yapacaklarına söz verdiğinde Salih ve Gürkan çok zor bir seçim yapmak zorunda kalacak.
 • 116
 • IMDb 0.69
 • 12
 • 0
Çalgı Çengi izle
İncele
Çalgı Çengi izle
Yerli Film
Salih ve Gürkan, düğünü, kına gecesini bir müzisyen olarak hayatın organizasyonunda iki teyzeyi kazanarak, Ankara. İkinci sınıfta bir düğün salonunda birkaç gece geçirmek için yola çıktılar. Bodrum katında hazırlanırken yanlarında işlenen bir cinayet de komik olaylar zincirinin tetikleyicisi olacak ...
 • 90
 • IMDb 0.75
 • 12
 • 0
İtirazım Var izle
İncele
İtirazım Var izle
Yerli Film
Selman Bulut, bir zamanlar antropolojiyle ilgilenen eski bir boksör ve şimdi camide olağanüstü bir imam. Bir dua günü boyunca, cemaatten bir adam öldürülür. Katil görünmeden kaçıyor. Olaydan sonra, polis kayboldu ve müezzin Efrahim'den şüphelendiler. Sonra Selman katili Efrahim'in peşinde bulmaya çalışır.
 • 110
 • IMDb 0.73
 • 3
 • 0
Türk İşi Dondurma izle
İncele
Türk İşi Dondurma izle
Yerli Film
Türk İşi Dondurma izleTurksih’i Dondurma veya Türk İşi Dondurma izle adıyla bilinen film, Çanakkale Savaşı sırasında Avustralya’da yaşayan iki Türk’ün hikayesini anlatmaktadır. Dram türünde olan film, bazen insanların duygusal anlar yaşamasına neden olurken, bazen de tarihi olaylara farklı bir pencereden ışık tutuyor. Bu özellikleriyle alışılmışın dışında bir yapım olduğu söylenebilir.Geçtiğimiz yıllara damgasını vuran Ayla’nın yönetmeni Can Ulkay, bu filmde de yönetmen koltuğunda yer alıyor. Başrolünde Erol Kolçak Köstendil, Şebnem Bozoklu ve Ali Atay’ın yer aldığı film, gerçek bir hikayeden esinlenerek hazırlanan senaryoya sahiptir. Filmin senaryosu ise Gürkan Tanyaş tarafından kaleme alınmıştır. Bunların haricinde filmde Tristan Alexander, Marleen Mathews, James Farley ve Will Thorp gibi yabancı oyuncular da rol almıştır.1915 yılında geçen olayları anlatan filmdeki çekim teknikleri ve kullanılan kıyafetler, dönemi net bir şekilde yansıtırken, filme ise farklı bir hava katmıştır. Çekimlerden önce film için ciddi bir hazırlık yapılmış ve adeta yeniden mini bir kent, set olarak hazırlanmıştır. Bütün bu çalışmalar, filmin başarılı olmasında son derece etkili olmuştur.Vatan Sevdalısı Dondurmacıların Sıra Dışı ÖyküsüFilm, Avustralya’da yaşayan iki Türk’ün ülkelerindeki Çanakkale Savaşı’nı duymalarını ve ülkeleri için bir şeyler yapmaya çalışmalarını konu alıyor. Devecilik ve el arabasında dondurma satarak buradaki hayatlarını devam ettiren gençler, Osmanlı’nın savaşa girdiğini öğrenince ülkelerine dönmek ister. Fakat Avustralya yönetimi buna izin vermez ve gençler bu devasa adadan ayrılamazlar. Ülkelerine yardım etmenin yollarını ararken, İngilizlerin Osmanlı ile savaşmak için asker devşirdiğini öğrenirler. Bunun üzerine gençler, burada kalarak İngilizlerin asker toplamasını engellemeye çalışır.Filmin ilk yarısının genel olarak durgun geçtiği söylenebilir. Fakat ikinci bölümden itibaren aksiyon sahneleri ile hareketlenen film, izleyicilere keyifli anlar yaşatmaktadır. Dram türünde olan filmde duygusallığın ön planda olduğu ve Türklük duygularını kabarttığı söylenebilir. Bunun haricinde ise arada komik sahnelerle izleyicilerin dikkati toplanmakta ve böylece olaylara tekrar odaklanmaları sağlanmaktadır. Bu yönüyle de kendini izleten türden bir filmdir. Tarih filmi sevenlerin beklentilerini rahatlıkla karşılayan bu film, izleyicilerden tam not almış ve oyuncuların performansları genel olarak beğenilmiştir.
 • 120
 • IMDb 5.5
 • 26
 • 22
Kapı izle
İncele
Kapı izle
Türkçe Dublaj
Kapı Filmi izle Filmi önemli kılan detaylardan birisi de Kadir İnanır gibi özel bir ismin yıllar sonra tekrar sinema ile buluşacak olmasından kaynaklanmaktadır. Sektörün merakla beklediği filmlerden birisi olan kapı filmi izle 12 Nisan 2019 tarihinde izleyici ile buluşacak. Filmin başrolünde Kadir inanır ve Vahide Perçin yer alıyor. Sinema sektörünün uzak olmadığı ve geçmişte yaptığı pek çok dizi ve film ile adını sık sık duyduğumuz Nihat Durak ise yönetmen koltuğunda yer alan isim. Filmin oyuncu kadroları arasında Timur acar, Aybüke Pusat ve Erdal beşikçioğlu gibi isimler de yer almaktadır. Filmin türü ise Dram olarak belirlenmiş. Filmin senaristliğini ise Filiz Üstün Durak kaleme almış. Yapımı da Durak film tarafından gerçekleştiriliyor. Filmin genel olarak konusundan bahsetmek gerekirse; Yakup ve Şemsa adında karı koca Mardin’de yaşamaktadırlar. Süryani bir aile olan bu çift, Mardin’de çocuklarını kaybetmelerinin ardından Almanya’ya taşınmaya karar verir. Kısa süre sonra bu kararlarını gerçekleştiren çift burada mutlu bir yaşam sürmeye başlar. Yıllar geçer ve artık çiftin üç çocuğu ve torunları vardır. Kapı Filmi Fakat bir gün telefon çalar, Mardin’den gelen bir acı haber ile aile adeta yıkılır. Mardin’den 25 yıl önce ölen çocuklarını yakından ilgilendiren bu haber nedir? Neden 25 yıl sonra gelmiştir ve hayatlarını mahvedecektir? İşte film tam da bu sırada başlıyor. Yakup ile Şemsa ve Nardin ile birlikte olayın detaylarını öğrenmek ve daha fazla bilgi almak için Mardin’e doğru yola koyulur. Mardin’e döndüklerinde evleri yağmalanmış ve kapıları talan edilmiştir. Evin kapısını sökülüp alındığı açık şekilde görülmektedir. Tüm bunları aydınlatmak, çalılan kapıyı bulabilmek oldukça manevi açıdan önemlidir. Tüm bu soruları aydınlatmak için kapıyı yerinden söken kaçakçıları bulmak için yola koyulacaktır. Öncelikle Kayseri ve ardından da İstanbul’a doğru yola düşer. Filmin sonunda aradığını bulabilecek midir? Filmin gerek sahneleri gerekse oyuncu kadrosu ile izleyenleri adeta büyüleyecek bir konsepte sahip. Oyuncularının kalitesi, yapılan işin niteliği ve yönetmen kalitesi ile birleştiği zaman ortaya oldukça iyi bir iş çıkacak gibi görünüyor.
 • 110
 • IMDb 5.0
 • 24
 • 0
Hababam Sınıfı Yeniden izle
İncele
Hababam Sınıfı Yeniden izle
Yerli Film
Hababam Sınıfı Yeniden izleSinema tarihimizde büyük bir yere sahip olan Hababam sınıfı gerek oyuncu kadrosu gerekse sinemaya kattıkları değer konusunda ülkemizde büyük bir yere ve öneme sahiptir. Hababam sınıfı serisinin ilk filmi 1975 yılında yapıldı. İlk filmin ardından dört film daha yapıldı. Toplamda beş seriden oluşan film 1981yılında Hababam Sınıfı Güle Güle adlı film ile seriye noktayı koydu. İşte bu filmler sinema tarihimizde büyük bir öneme sahip. Defalarca izlemeye doyamadığımız bu filmler 2019 yılında yeniden canlanıyor. Gerek oyuncu kadrosu gerekse konusu bakımından Hababam sınıfından feyz alınarak yapılan Hababam Sınıfı Yeniden izle filmi 5 Nisan 2019 yılında vizyona girecek. Filmin oyuncu kadrosunda; Altan Erkekli, Toygan Avanoğlu, Hande Katipoğlu, Sadi Celil Cengiz, Yusuf Çim, Özge Özacar, Giray Altınok, Sami Aksu gibi isimler yer alıyor. Filmin yönetmenliğini ise Doğa Can Anafarta üstleniyor. Rıfat ılgaz’ın ölümsüz eseri olan Hababam sınıfı adlı yazı dizileri bir süre sonra sinemada vücut buldu ve günümüzde sinema tarihimizde önemli bir yere getirdi. Hababam Sınıfı Yeniden full izleFilmin klasik hale gelen oyuncu kadrolarını günümüzde yepyeni bir jenerasyon ile vizyona taşınıyor. Özel çamlıca lisesinde geçen bu macera ve eğlenceli dakikalar okula yeni gelen kızlarla erkekler arasında yaşanıyor. Okulun yeniden karma eğitime geçmesinin ardından okula yatılı olarak gelen kız öğrencilerle erkek öğrenciler arasında kıyasıya bir rekabet başlayacaktır. Bu rekabet ilk başlarda çok hararetli olsa da bir süre sonra ittifak haline dönüşecektir. Böylece okulun önde gelen kız ve erkek öğrencileri gerek öğretmenlere gerekse diğer öğrencilere karşı sergiledikleri farklı tavırlarla kısa zamanda eğlenceli ve komik anların yaşanmasına sebep olacaktır. 1975 yılında ilk olarak Ertem Eğilmez ile tanıştığımız Hababam Sınıfı bu kez Doğa Can Anafarta imzası ile beyaz perdeye taşınacak. Filmin yapımcılığını Hann Media üstleniyor. Senaryo ise Evren Erdoğan ve Ayşe Balıbey tarafından ortaklaşa olarak kaleme alınmış. Filmin fragmanına göz attığınızda filmdeki heyecan ve entrika aslında net şekilde göze çarpıyor, elbette sinemada çok daha farklı ve komik sahnelerin olduğunu söyleyebiliriz.
 • 190
 • IMDb 0.10
 • 32
 • 18
Çat Kapı Aşk izle
İncele
Çat Kapı Aşk izle
Türkçe Dublaj
Çat Kapı Aşk izleBaş rollerini Müge Boz ve Jess Malho’nun oynadığı bu filmde, adından da anlaşılacağı gibi çat kapı bir aşkın gelip kendisini bulacağına inanan bir genç kız vardır. Su adındaki bu genç kız bir gün yolda giderken bir adama çarpar ve çok etkilenir. Aradığı aşkı bulduğuna inanan Su, kendisine bir işaret gelmesini beklemektedir. Etkilendiği adamın alt katına taşındığını çok geç öğrenen Su, Aras ile heyecan dolu bir aşkın içinde bulur kendini. Başarılı bir avukat olan Aras aynı zamanda herkesten saklamaya çalıştığı psikolojik bir rahatsızlıktan muzdariptir ve aksilikler de hep onu bulmaktadır. Klasik bir romantik komedinin üst çıtalarını zorlayabilecek bir film diyebiliriz. Filmin diğer oyuncu kadrosunda ise İbrahim Selim, Nergis Kumbasar, Duygu Çetinkaya ,Sümeç Alpay, İpek Bağrıaçık ,Erim Özşen, ElməddinCəfərov ve Nedim Saban yer almaktadır. Senaristliğini Nesrin Zamur ve Deniz Güney İşintek’in üstlendiği Filmin yönetmen koltuğunda ise Erhan Baytimur yer aliyor.Çat Kapı Aşk 2019 izle22 Mart'ta meraklılarıyla buluşan film Klasik romantik komedideki gibi romantikliği değil de daha çok komediyi ön plana çıkaran bir film olarak izleyicilerinden tam not alacağa benziyor. Son dönemde bu türde filmlerin vizyona girmediğini düşündüğümüze vizyonun ve sinemanın ihtiyaçlarına doğru bir analiz yaparak doğru zamanda vizyona giren bu film bakalım beklediği ilgiyi görecek mi? Alışık olmadığımız bir senaryo ile vizyona giren bu özel filmde sizler de kendinizden mutlaka bir şeyler bulabileceksiniz. İzlerken bazen mutlu olacak bazen ise hüzünleneceksiniz. En önemlisi bu duyguları yaşarken mutlu da olabileceksiniz. Çat kapı aşk izle, adından da anlaşılacağı üzere film romantik bir komedi size vaat ediyor. Gerek oyuncu kadrosu gerekse yönetmeniyle eşsiz bir komedi vaat eden bu özel filmde Müge Boz ve Jess Malho’yu çok daha yakından tanıyacaksınız. Film ayrıca tüm bunların yanında sizlere fragmanında sunduklarından çok daha fazlasını sunmakta, adeta sürptizleri sizlere vaat etmektedir. Günümüzde tüm filmlerin fragmanları özel olmaktan çıkarak neredeyse filmin tüm özel noktalarını barındırmaktadır. Bu da izleyicinin ilgisini olumsuz etkilemektedir. Çat kapı aşk filmi size bunun tam aksini sunarak fragman daha fazlasını vaat ediyor.
 • 192
 • IMDb 0,10
 • 21
 • 0
Organize İşler 2 izle
İncele
Organize İşler 2 izle
Yerli Film
Organize İşler 2 Sazan SarmalıSerinin ilk filminde olduğu gibi suçlular, dolandırıcılar ev dolandırılanları konu alan Organize İşler 2 izle Sazan Sarmalı, iki farklı suç şebekesine ve dolandırılan iki farklı şahsa dayanmaktadır. Dolandırılan kişilerden biri, Asım Noyan’ ın kızıdır ve dolandırıcıların bulunması ve parasının geri alınması için babasından yardım istemektedir. Dolandırılan sıradan kişiler, dolandırıcı örgütlerin ve suç dünyasının arasında bir oradan bir oraya savrulurken filmin asıl unsurları kendisini göstermeye başlıyor.Türk sinemasında sıklıkla yer verilen laf sokma ve abartılı tip uyarlamalarına bu filmde biraz olsun frenleme getirilebilmiş ve aslında yaratılmasında Yılmaz Erdoğan’ ın da büyük katkısı bulunan bu tip bir komedi filmi yerine daha çok olaylar ve durumlar üzerinden aktarılan bir komedi filmi ortaya koyulmaya çalışılmıştır. Suç dünyası içerisinde yer alan Asım Noyan, kendisi dolandırıcılık yaparken, araları bozuk olduğu anlaşabilecek olan kızının kendisine gelerek yardım istemesi ve dolandırıcılardan parasını geri almasını istemesi üzerine bu dolandırıcıların peşine düşecektir. Kendi oyun sahasından çıkmadığı ve dolandırıcıların ne gibi yöntemlere başvurduğuna son derece hakim olan Asım Noyan, kızının parasını geri alabilmek ve diğer suç örgütleriyle mücadele etmek adına çabalayacaktır.Organize İşler 2 izleDiğer suç örgütleri ile mücadele ederken bir taraftan da kızı ile kötü olan arasını düzeltmek için eline birçok fırsat geçecek olan Asım Noyan bu fırsatları iyi şekilde değerlendirilebilecek midir? Aslında bir baba ve kızı filmini de andıran, komedi yanında duygusal mesajlar da veren film, izleyicilerin ne gibi beklentiler içinde olduğuna bağlı olmakla birlikte beklentileri karşılayacak düzeyde şeklinde değerlendirilebilecektir.Filmin Kadrosuna bakılacak olduğu zaman kadrosunun son derece zengin ve başarılı isimlerde oluştuğu daha ilk anda anlaşılacaktır. Kıvanç Tatlıtuğ, Yılmaz Erdoğan, Ezgi Mola, Okan Çabalar, Rıza Kocaoğlu, Güvenç Kıraç, Ahmet Mümtaz Taylan, Ersin Korkut, Bensu Soral, Erdem Baş, Ekin Türkmen gibi isimler sayılabilecektir. Senaryo ve yönetimi Yılmaz Erdoğan’ a ait olan filmin yapımı Necati Akpınar tarafından karşılanmaktadır.
 • 128
 • IMDb 0.100
 • 2.070
 • 971
Organize İşler izle
İncele
Organize İşler izle
Yerli Film
Organize İşler 1 izleMegakent İstanbul’ da suç oranları gün geçtikte artmaya devam etmektedir. Artan suç oranları ortaya daha çok suçlu ve daha çok kurban çıkartmaktadır. Suçlular ve oynadıkları oyunlara kurban giden kurbanlar bir şehir içinde hayatlarını idame ettirmeye devam etmektedirler. bu sırada Süpermen kostümü giymiş bu şekilde hayatın kazanmaya çalışmaktadır fakat kendisini beklenmedik ve planlanmadık bir şekilde suç dünyası içinde bulacaktır. Suç dünyasının ortasında debelenmeye devam ederken bu sırada aşık olacak ve kendisi de dahil olmak üzere filmdeki herkesin kafası ve işler biraz daha karışmaya başlayacaktır. Organize İşler izleDolandırıcı çetesinin hikayesi anlatılan Organize İşler izle, dolandırıcılık işlerinin ters gitmesi ve suçluların daha büyük suçlular karışışında kötü duruma düşmeleri ve dayak yemeleri, dayak yerken bile havada uçuşan şakalar ve ince esprilerin olması, filmde Cem Yılmaz, Yılmaz Erdoğan gibi iki şaka ve mizah makinesine bağlanabilecektir. Yılmaz Erdoğan’ ın Vizontele serisi sonrasında farklı bir alanda film çekme isteğinde olması, daha çok kara film olarak nitelendirilebilecek olan bu alanda faaliyet göstermesi, farklı bir damarı tutturmaya çalıştığının bir göstergesidir. 2005 yapımı filmin yapımında yazar ve yönetmenin Yılmaz Erdoğan olması ve ayrıca filmin oyuncuları içinde gerçekten kendisini kanıtlamış ve sevilen isimlerin; Tolga Çevik, Demet Akbağ, Altan Erkekli, Özge Namal, Erdal Tosun, Cem Yılmaz ve Tuncer Salman gibi isimlerin yer alması, filmin sevilerek izlenmesi ve akıllarda kalan bir yapım olmasında büyük rol oynamıştır. 2005 yapımı Organize İşler’ in yapımı BKM tarafından üstlenmiştir.
 • 106
 • IMDb 6.8
 • 130
 • 3
Yalnız Kalp +18 Yeşilçam Erotik Film izle +18
İncele
Yalnız Kalp +18 Yeşilçam Erotik Film izle
Türkçe Dublaj
Ailesinde, uygun kişiyi bulan ve evlenemeyen tek kızı evde kaldı. Hâlâ bir erkek bulmak ve onunla evde evlenmek istemesine rağmen, ailesi ona yardım etmiyor ve hala erkeklerle konuşmayı reddediyor. Ailesinin ölümünden sonra evde yalnız kalan ve tüm zenginliklere sahip bu kız, evlenmek istemiyor. Bu yalnızlık, belli bir süre sonra kendisine karşı olmasına rağmen, yapma şartı yoktur. Sonunda bir erkekle tanışır ve onun bir erkeğidir. Ama o sevgi dolu bir adam değil, sadece genç kızları eğlendirir. Genç kızın işi çok zor olacak.yeşilçam erotik. yesilcamseksfilim. yesilcam filmleri hd full izle. yeşilçam erotik filmler. yeşilçamerotikfilm. yesil cam erotik. yeliş cam ertik fim. yesilcamsexfilimleri. yesilcam erotik film izle. yalnız kalp filmi izle. yalnız kalp tek parça izle. konuluu erotik yesilcam. yesilcam filmleri hd full tek parc. yesilcam ero. yesilcamerotik. yeşilçam erotik filmler18. Yeşilçam erotikfilm. yesilcam erotik film. yeşilçam 18 izle. yesilcam erotik izle. yeşilcam yetişkin filimleri izlesene. yesilcam erotik18. yesilcam film er. yesil csm erotik filimleri.
 • 120
 • IMDb 5.0
 • 41
 • 0
Şeytanın Kölesi – Dilber Ay Çıldırıyor +18
İncele
Şeytanın Kölesi – Dilber Ay Çıldırıyor
Yerli Film
Dilberay'a ait olan Şeytanın Kölesi izle filmini full hd bir şekilde sitemizde izleyebilirsiniz. Türk Erotik Film izle kategorisinin bir numaralı isimleri arasından Dilberay sizlerle beraber.
 • 122
 • IMDb 5.0
 • 54
 • 0
Mucize 2 Aşk izle
İncele
Mucize 2 Aşk izle
Yerli Film
Mucize 2 Aşk2014 de çekilen Mucize filminin devamı olan Mucize 2 Aşk yönetmenliğini ve senaristliğini Mahsun Kırmızıgül üstleniyor. "Beyaz Melek", "Güneşi Gördüm", "New York'ta Beş Minare", "Mucize" ve "Vezir Parmağı" filmleri ile ses getirmeyi başarmıştı. Hem oyunculuk hem senaristlik hem de yönetmenlik yapan Mahsun Kırmızıgül’ün altıncı filmi ise Mucize Aşk 2 oldu. Filmin çekimleri ise İzmir ve Kars da gerçekleşti. İzmir de başlayan Mucize Aşk 2 izle hikayesi ise daha sonra Kars’a taşınıyor. Filmin ilk bölümleri ve önem taşıyan pek çok bölümü İzmir Foça ilçesinde çekildi. Filmin başrollerinde ise tanınan oyunculardan Talat Bulut ve Mert Turak yer alıyor. Mucize 2 Aşk Mahsun Kırmızıgül'ün uzun metrajlı 4 filmi olarak sinema tarihindeki yerini almış. Filmin yönetmen ve senarist koltuğunda ise bilindiği üzere Mahsun Kırmızıgül yer alıyor. Harika oyuncu kadrosu ve hikayesi ile Mucize 2 Aşk tam bir devam filmi olarak izleyicilere sunulmuş. 2014 yapımı Mucize filminin devamı olan Mucize 2 Aşk filmi 1 Mart 2019 tarihinde vizyona girdi.Mucize 2 Aşk izleSürgün ve Eğitime Aç Çocukların Hikayesi. Ege'nin güzel mi güzel cennet köşesinden ayrılarak Anadolu’nun uzak bir köyüne sürgün edilen bir öğretmenin öğrencilerinin hikayesi konu ediliyor. Okumak isteyen ve eğitim almak isteyen çocukları sürgün edilen öğretmen ile birlikte yaşadıklarını hikayesini başrolünde Mert Turak yer alıyor. 60’lı yılların esintileri olması o yılları yaşamış insanları alıp götürüyor. Duygusal ve dramatik sahnelerin yoğun olduğu film konusunun bir an bile eksilmediği hissi Mucize 2 Aşk filmini izleyenlere hissettirilmiş.Mucize 2 Aşk full izle60’lı yıllar nostaljisi o yıllara ait kıyafetler, klasik arabaları Mucize 2 Aşk filminde sık sık görüyoruz. Film için toplamda 7000 kostüm hazırlanmış. Filmin oyuncu sahnesi de gerçekten görülmeye değer. Mucize 2 Aşk’ta Mert Turak, Fikret Kuşkan, Biran Damla Yılmaz, Erdal Özyağcılar, Şenay Gürler, Sinan Çalışkanoğlu, Mahsun Kırmızıgül, Melis Sezen, Levent Sülün, Deniz Oral, Sera Tokdemir gibi önemli isimler yer alıyor. Film 1 Mart 2019 tarihinde vizyona girdi ve izleyici ile buluştu.
 • 128
 • IMDb 0.10
 • 46
 • 16
Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden FullhdFilmizleme sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler.
film izle - hd film izle - full hd film izle - erotik film - erotik film izle