ÖNE ÇIKAN DİZİLER
Hercai
Tüm Bilgiler
Hercai Yerli Diziler 
Hercai son bölüm izleBaşrolde oynadığı başroller arasında Akın Akınözü ve Ebru Şahin bulunmaktadır. Dizide bir İntikamdan doğan imkansız bir aşk hikayesi “anlatılıyor. Mardin'in Midyat ilçesinde çekilmeye devam eden Hercai dizisi, sadece senaryosu ve oyuncuları ile değil, Midyat'ın tarihi ve kültürel dokusu ile izleyiciyi büyülemeye geliyor. Serinin yeni bölümleri her Cuma akşamı buluşacak.Hercai izleMidyat'a İstanbullu işadamı olarak gelen Miran Aslanbey, Nasuh Şadoğlu'na bir ortaklıktan fazlasını sundu: torun Reyyan'ı istiyor! Bununla birlikte, bölgedeki en güçlü aile reisi olan Nasuh'un çok iyi bir servet dediği Miran için farklı planları var! Ona bir torun verecek ama torunu değil! Nasuh, Miran'ı planından ikna etmeye çalıştığından, Miran'ın planlarının farkında değil. İki erkek arasındaki iletişim hevesle bekleniyor ve bir sonraki haber Reyyan ve Yaren gibi iki genç kızın hayatını derinden etkileyecek. Midyat'ın binlerce yıllık tarihinin izleri üzerinde büyüyen bir aşk hikayesi iki ailenin kaderini nasıl etkileyecek? İstanbul'un yakışıklı iş adamı Midyat'ın güzelliği ile tanışabilir mi?
 • IMDb 10
 • 18
 • 0
American Gods izle
Tüm Bilgiler
American Gods izle Yabancı Diziler 
Neil Gaima'nın aynı isimdeki romanına dayanan Amerikan Tanrıları, yaklaşmakta olan fantastik tiyatro dizisi Starz'dan biridir. Gölge, gizemli ve gizemli bir geçmişe sahiptir. Banka soygunundan dolayı üç yıl hapis cezasına çarptırılır ve erken tahliye edilir.
 • IMDb 6.9
 • 35
 • 0
Tozkoparan
Tüm Bilgiler
Tozkoparan Yerli Diziler 
TRT 1'de, tüm çocukların ve ailelerinin izlemeyi sevecekleri sıra dışı ve maceracı bir hikaye gösterilecek: Tozkoparan!Üretilen Veya i.m.p. Elif Hamamcı'nın prodüksiyonunu Şevki Es çocuklar yönetecek. Gelişim çağındaki çocukların ve gençlerin ruhsal ve fiziksel gelişimine katkıda bulunmayı amaçlayan Tozkoparan, yedi ila yetmiş arasında tüm izleyicilerin kalbini oluşturacak.Little Mete'nin hastalıktan kahramanlığa kadar hikayesiHikaye, genç Mete Ege'nin karakteri Özgür Ege Nalcı'nın hastalığına karşı savaşmak için ailesiyle birlikte İstanbul'dan küçük bir kasabanın açılmasıyla başlıyor.Çocuklara oyuncular, ünlü oyuncular eşlik eder.Serideki Yunus Emre karakteriyle Yunus Emre Yusuf Gökhan Atalay; Proje eski bir kemancıyı canlandırıyor. Mete'nin annesi, ekranların popüler yüzü Burcu Altın, okul yıldızının babası Burak Kut'la başrol oynuyor.
 • 28
 • 0
Bir Zamanlar Çukurova
Tüm Bilgiler
Bir Zamanlar Çukurova Yerli Diziler 
Çukurova'da taşlar taşındı! Büyük sırların tek ortağı olan Demir Yaman, Hünkar'dan gerçeği saklamaya çalışıyor mu? Son nefesinden önce Hünkar ile konuşmak isteyen Hüsamettin Sözübir'in söylemeden önce öldüğü cenazesinde görünecek mi? Yılmaz, “Yeni bir rota çiziyor” dedi. Yılmaz, "Züleyha artık orada değil. Artık benim için artık Züleyha yok" Kim seni mutlu edecek ve cümle kuracak? Demir, Züleyha ve Adnan bebeğin seyahatleri talihsiz bir heyelan felaketiyle sona eriyor. Adnan hayatını tehlikeye atan bebeği kurtarmak için Demir, dünyadan kurtulabilir misin?
 • IMDb 7.7
 • 25
 • 0
İstanbullu Gelin
Tüm Bilgiler
İstanbullu Gelin Yerli Diziler 
Faruk bir otobüs firmasının sahibi ve Türkiye'de bir metro polisi olan Bursa'da güçlü bir ailenin lideri. Faruk kemancı bir kızla tanışır ve ona aşık olur. Fakat Faruk baskın annesi, oğlunun ilişkisinden memnun değil. Süreyya'nın gerçeküstü hikayesi, annesiz bir anne olmadan hayatın yükünü yükselten güzel ve gururlu bir genç kız, güzel ve gururlu bir kız.
 • IMDb 5.5
 • 35
 • 0
Kardeş Çocukları
Tüm Bilgiler
Kardeş Çocukları Yerli Diziler 
Ümran ve onun tek kızı Hayat, Karalılar köyünde yaşayan sıradan bir anne kızıdır. Derme çatma yuvalarına sığdıkları küçük mutluluk, hasta bir ruhu olan ailenin başı Cemal'in gölgesindedir. Ümran, onu zulümden korumak için kızını kocasının kanatlarından ayırmaz, ancak kolu geçmişten gelen ölümsüz bir sır ile parçalanır. Sırrı tek bir kişi değildir. Ümraniye'nin hayatının sırlarından biri, dünyaya sıradışı kimliği ile tanınan başarılı kalp cerrahı Yıldırım Saner, diğer ucu ise tamamen gençleşen iddialı olan Umay'la geçti. bir kalem, güçlü kocası Reşat ve kızları Hayal ile hayalindeki hayatı yaşadı. Taa; Ümran ve yaşadıkları hayat bütün Türkiye nezdinde bir trajedi yaşadı. Tüm gözleri ülkenin küçük köyüne çeviren dehşet ile Yıldırım dünyası, annelerin ve kızların hayatlarının en büyük gerçeğinin farkında olmadan yıllarca değişime uğramıştır.
 • 31
 • 0
Elimi Bırakma
Tüm Bilgiler
Elimi Bırakma Yerli Diziler 
Alina Boz ve Alp Navruz, oyun ekibiyle ve basılmadan önce senaryo ile çok konuşulan dizinin başrollerini paylaşıyor. Bütün gece kaderiyle sahip olduğu değerlerin hepsini kaybeden Cenk'in kesişimiyle başlayan hikaye, bir kez daha aile bağlarının sloganı ile hareket ederek önemini vurgulayacak. en büyük hazine yan.Üs Yapım tarafından hazırlanan Sadullah Celen yönetmen koltuğunda otururken, Nilüfer Aydın ve Volkan Yazıcı senaryoyu yazdı.Alina Boz, Alp Navruz, Seray Gözler, Dolunay Soysert, Cemre Gümeli, Burak Tamdoğan, Gökçe Yanardağ, Ertuğrul Postoğlu, Ebru Aykaç ve Batuhan Ekşi başarılı isimler arasında.
 • IMDb 10
 • 30
 • 0
The Good Place
Tüm Bilgiler
The Good Place Yabancı Diziler 
Aynı zamanda The Office, Parks and Recreation ve Brooklyn Nine-Nine için de imza atan Michael Schur, aynı gün yüzlerce kişiyle birlikte Elenaor'u Good Place'de buldu. Shellstrop'un hikayesini izliyoruz.Michael'ın rehberliğinde, yeni masal dünyasından çıkmış gibi görünen yeni semtinde, yeni ruh eşi ve yeni komşusu olan Tanrı'nın elçisi, etik uzmanı Chidi Anagonye olduğunu söyleyebiliriz. kendi özellikleri (ruh halini yansıtan evlerde yaşamak, yansıtma, istediğini yapmak istemek, vb.). Genç kadın, oraya ait olmadığı bir süre sonra yaşamaya başlar.Dünyadaki hayatını bencil, cahil ve neredeyse zalim biri olarak geçiren Elenaor, bir zamanlar bu hatayı düzeltmek istese de, ne kadar korkutucu olduğunu öğreniyor. Yerini tutmaya karar verir ve Chidi'den evini korumak için iyi bir insan olur. ders almaya başlar. Öte yandan, bu huzurlu yer karışmak üzere.
 • IMDb 7.8
 • 64
 • 0
The Punisher
Tüm Bilgiler
The Punisher Yabancı Diziler 
Eşi ve çocukları öldürüldükten sonra intikam yolculuğunda olan Frank Kalesi'nin hikayesine odaklanan Castle, New York şehrinin yeraltı dünyasının karanlık bir komplouyla karşı karşıya kalacak. İntikam olduğu ortaya çıkan Punisher, bir “Punisher” a dönüştü ve şimdi sadece kendi ailesini değil, daha fazla insanı etkileyen adaletsizlikleri çözmeye hazır! Sonuçta, Punisher sadece tatmin edici değil aynı zamanda şaşırtıcı Netflix ve Marvel'in “Marvel'in Jessica Jones” un cesur dünyasından bile izleyiciye daha fazla derinlik ve zorluklar sunan denenmiş ve gerçek ortaklığın bir yorumu.
 • IMDb 8
 • 0
 • 0
Avlu
Tüm Bilgiler
Avlu   
Bir cezaevine giren bir kadın kendi adaletini kurmaya çalışıyor. Özgürlüklerinden vazgeçmek zorunda kalan bu kadınlar Karakuyu'da kendi emirlerine ve kendi kanunlarına karşı mücadele ediyorlar.Deniz (Demet Evgar), kocasından şiddete maruz kalan bir kadın. Bir gece karısı şiddete maruz kalırken, karısı yanlışlıkla vurulur. Deniz, karısını vurduğu için tutuklandı, ancak tetiği çeken deniz kızı. Deniz suçu üstlenir ve hapishaneye gönderilir. Hücresine gönderildiğinde, Azra (Ceren Moray) ve arkadaşları ile tanışır. Azra, Kudret (Nursel Köse) ile birlikte mahkumlar arasında belirtilen iki kişiden biri. Azra ve arkadaşları Kudret'in grubuyla çatışıyor. Müdür Nihal (Şebnem Dönmez) Azra ve Kudret'i yönetmeye çalışıyor. Deniz, Azra'nın grubundan kızına ulaşması için yardım alır. Nilgün konuşmayı cezaevi idaresine kınadı.
 • IMDb 8
 • 48
 • 0
Halka
Tüm Bilgiler
Halka   
İki genç adam, iki farklı insan, iki kurban, farklı bir yerden geliyor, yan yana, öfke ve öfkeyle, kaderin kasaları, tesadüf olarak gördükleri bir kumpasla savaşıyor. Uzak ve uzak bir geçmişin peşinden gidiyorlar. Eski kitaplar, kirli davalar, irili ufaklı yalanlar istiyorlar. Mafya, para, schembrus'un konuştuğu bir hayatta sürükleniyorlar.Yüzük durdurulamaz bir maceranın, karanlık bir dünyanın hikayesidir.Halka dedektif hileler kullanan hızlı tempolu, macera temalı bir TV dizisidir. Çalma adı, üç çalma sembolü olan bilinen bir suç şebekesinden geliyor. Halkın en temel özelliği, her bölümdeki artan yorulmayan tempo ve klasik mafya anlatılarının aksine, kadınların yönettikleri ve yönlendirdikleri güçlü bir karaktere sahip olmalarıdır. Hikayenin kahramanları, insanların kurbanı olduklarını öğrenerek organizasyonla mücadele eden Kaan ve Cihangir'dir.
 • 66
 • 0
Şahin Tepesi
Tüm Bilgiler
Şahin Tepesi   
Birbirlerinin hayatlarından iktidar ve haklar savaşını çalan iki kadın ... Bu savaşın ortasında iki gencin mücadeleleri, aşkları için ... Ölümünün ardındaki büyük sır ... O'ndan mahrum bir duldu. iki yetişkin çocuk yıllar sonra babasının cenazesine katılmak üzere döndüğünde. Harçta iki çocukla hayatta kalmak için mücadele eden babası için ne sürpriz, Melissa için daha şaşırtıcı bir sürpriz. Babasının affettiği Melek artık miras hakkına sahiptir. Kocasına saplantılı bir şekilde takıntılı olan Tuna, en çok Melek'in babasının ölümünün arkasındaki sırrı öğrenmesinden korktuğu için hem Demir'i hem de servetini kaybetmekten korkuyordu. Geçmişte acılarını ve pişmanlıklarını kavrayan iki kadının mücadelesi, çocukları Verda ve Efe'nin sevgisinin önündeki en büyük engel.
 • 71
 • 0
Vuslat
Tüm Bilgiler
Vuslat   
Aziz, babasının ve annesinin son bulduğu holdingin başındaki tek yöneticidir ve kendi dünyasında Tanrı'nın oyununu oynar. Feride'ye aşık olduğu andan itibaren kendini ve yaşamını sorgulamaya başladı. Ama Aziz pozisyonunda biri için verilecek çok şey var.Feride; Babası, üvey annesi ve kardeşleri ile sakin bir hayat yaşıyor. Faik Süheyla ile açtığı terzi dükkanını işletiyor, ancak Hasibe'nin tükenmez taleplerini ve çocukların masraflarını karşılayamıyor. Feride, babasına yardım etmek için para için bir butikte çalışmaya başlar. Böylece babanın kızı evi desteklemeye çalışır.Feride açıkça gizlendiği azizlerin gecesi cinayete tanık oldu. Polise şikayet etmeye kararlı. Fakat Feride polise gittiğinde, Fırat'ın erkek kardeşi ile karıştığını öğrenir. Aziz, bu kızı bir böcek gibi ezecek kadar güçlü. Feride ne yapacağını bilmiyor.Bu karma süreçte Aziz Feride'ye aşık olacak; Feride Aziz'i kendisine çekse de, gururu Aziz'e yaklaşmasını engelleyecektir. İki sevgili ilk önce kendilerinin üstesinden gelmelerinde bir engel var. Sevgilerini kabul ettikten sonra, bu imkansızlıkla karşı karşıya kalacaklar.
 • IMDb 10
 • 89
 • 0
Payitaht Abdülhamid
Tüm Bilgiler
Payitaht Abdülhamid   
Yeni yüzyılın başlamasıyla birlikte son acılar, umutlar ve mücadele cephesi açıldı. Payitaht en büyük savaşını verir. Sultan Abdülhamid, son iki yüzyıldır zafer kazanamayan Osmanlı servetini değiştirdi ve Yunan savaşını kazandı. Önde arp biten masanın üzerinde ise şimdi. Küresel Monarşi'nin sözcüsü Parvus şimdi Abdülhamid'e karşı yüz yüze gelecek. Hedef durumdur. Devleti kontrol altında tutan varlıklar zarar görüyor. Her varlık bir sütundur, her sütun çatıyı koruyan bir kuvvettir. Abdülhamid, devlet çatısını yıkmak isteyenlerin önündeki tek engel.Parvus, Abdülhamid düşmanlarını bir cephede birleştirecek ve uzun yıllar sürecek olan planı başlatacak. Öte yandan Abdülhamid, devleti kalkınma hamleleriyle büyük bir savaşa hazırlıyor. Demiryolu hareketinden sonraki yeni yüzyılda, doğal (petrol) hareketini başlatmak için savaşlar verilecek. Hammaddenin yeni dünyaya çıkacağını bilen Abdülhamid topraklarındaki petrol ülkesi Abdülhamid toprak Osmanlı İmparatorluğu. Bu değerleri korumak için güçleriyle savaşacaklar.
 • IMDb 8.3
 • 102
 • 0
Game Of Thrones
Tüm Bilgiler
Game Of Thrones Yabancı Diziler 
Ortalama bir sıradan izleyici kılıç ve ejderhaları duyar ve muhtemelen JRR Tolkien'in Yüzüklerin Efendisi destanı olduğunu düşünür , burada açıkça net iyi ve kötü adamlar vardır ve bildiğimiz kadarıyla, tahtta oturan ensest ürünleri olan hiçbir piç kralları yoktur. erkek kardeş ve kız kardeş arasında. (Bu elflerin bazıları merak etmeme rağmen…) Bu, babanın fantastik destanı değil. Baban da senin amcanın olmadıkça, bu durumda, şansın yaver gitti. George RR Martin'in evreni, politik entrikalara daha derinlemesine uzanıyor ve büyülü unsurlar (en azından erken) oldukça bastırılıyor ve azami etki için dağıtılıyor. Hikaye çoğunlukla, zamansız bir ölümle harekete geçen siyasi mekanizmaların etrafında dönüyor, ancak daha da gizemli ve daha kışkırtıcı topraklarda gizlenen daha korkunç sonuçları olan bir komplo var. Sonunda tüm cehennem kopardı - olmasaydı çok eğlenceli olmazdı - ve bütün krallık savaşa gömüldü. Gösterinin ilk dehası kaynak kitapların kendisinde. İyi adamlar her zaman kazanmaz - aslında, bazen düpedüz aptallar. Kötü adamlar her zaman kaybetmez - ve bazıları düpedüz sevimlilerdir. Arsa, herkesin tahmin etmesini sağlamak için yeterli kıvrımlara ve dönüşlere sahip ve hayır - ve demek istediğim NO - karakteri güvende. (Belki Hodor hariç. O adamdan kurtulmak yok.) Kimseyle bağlantıya geçme.
 • IMDb 8.2
 • 258
 • 15
The 100
Tüm Bilgiler
The 100 Yabancı Diziler 
Çeşitli suçlardan mahkum olan 100 çocuk , hayatta olup olmadığını görmek için Dünya'ya gönderilir. Bunların arasında 17 yaşındaki Clarke Griffin , Ark'ın baş sağlık görevlisi ve Ark'ın baş mühendisinin kızı; Şansölye Jaha'nın oğlu Wells Jaha ; cesaret Finn Collins ; yasadışı kız kardeşi Octavia Blake ; kaçak kardeşi Bellamy Blake ; açık yürekli Jasper Jordan ; ve becerikli Monty Green .Teknolojik olarak Dünya'da 100'e olanlara kör olan Ark'ın liderleri Şansölye Jaha, ikinci sınıftan Marcus Kane , Konsey Üyesi Abigail Griffin ve Konsey , yaşam, ölüm ve insan ırkının devam eden varlığı konusunda zor kararlarla karşı karşıya.100 için, Dünya yabancı bir gezegendir; Ancak, Dünya'nın her türlü yeni mucizeler ve tehlikelerle dolu olduğunu çabucak keşfederler. Sonra, tüm insanlığın silinmediğini ve bazıları nükleer kıyametten kurtulduğunu keşfettiler : 12 klanda yaşayan toprak güçleri , güç mücadelesinde kilitlendi; Orakçılar , yamyamlar haline gelmiştir Grounders başka grup; ve Mount Weather'de yaşayan ve kıyametten önce kendilerini kilitleyen Mountain Men .
 • IMDb 6.5
 • 143
 • 0
Bozkır
Tüm Bilgiler
Bozkır   
Bozkır, bir şefin ve gizemli bir cinayeti çözmeye çalışan ekibinin hikayesini anlatıyor. Seyfi, mesleğinde deneyimli bir süpervizördür. Genç ve kandırılmış çaylak polisi Nuri Pamir, Seyfi ile birlikte, bir çocuğun cinayetini aydınlatmaya çalışan büyük bir gizem içine sürüklendi. Yıldırım Özsener ve Ekin Koç, Ek Es Es, Yi Today'in Sarayli dizini ve du Old Story gibi filmleri yapan Bahadir İnce'nin başrollerini paylaşıyor. Levent Cantek'in senaryosunun basımı Nur Fettahoğlu, Merve Çağıran, Bige'den oluşuyor. Önal ve Altan Erkekli.
 • IMDb 8.1
 • 147
 • 2
Lost
Tüm Bilgiler
Lost Yabancı Diziler 
Oceanic Airways, 815’ten Sydney-Los Angeles’a uçuyor, okyanustan geçerek, büyük bir adaya manyetik bir alan adaya düşüyor. Ancak sıradan, tropik bir ada gibi görünen bu toprak parçasının hayatta kalanların her birinin hayatını değiştireceğini bilmiyorlar.Oceanic Airlines yolcuları adada, her gün yeni bir sürprizle karşılaştıkları ve adadan uzaklaşmak veya anakaraya ulaşmak için bir yol bulmakta zorlandıkları bu gizemli adada hayatta kalmaları beklenenden daha fazla zaman geçiriyorlar. Öte yandan ormanın derinliklerinden 'Diğer ada sakinleri', siyah bir duman, silahlı bir Fransız kadın, üniformalı iskeletler, adadan cevapsız sorulardan kurtulmayı bekleyen depolar ...Altın Küre ve Emmy Ödüllü En İyi Televizyon Dizisinde Kayıp, televizyon izleyicisini 6 sezon boyunca ekrana kilitlemeyi başaran, kendi fenomenini yaratan 2000'lerin en çok izlenen serilerinden biri. Ayrıca, televizyon ve sinema dünyasında oyuncu kadrosuna verdiği ödüller ve aday gösterimlerle yeni yıldızlar yaratan LOST olgusu, komplo teorisi ve senaryo hakkında en çok konuşulan televizyon grubu hakkında en çok konuşulanı.
 • IMDb 7.8
 • 106
 • 0
Teen Wolf
Tüm Bilgiler
Teen Wolf   
Scott McCall, ormanda dolaşırken bir kurt adam tarafından ısırıldı ve şimdi bir kurt adam. Bir lise öğrencisinin bu gerçeği kabul etmesi ve hayata devam etmesi oldukça zordur. En iyi arkadaşı Stiles Stilinski ve başka bir kurt adam olan Derek Hale sayesinde Scott, başkalarından saklanarak normal bir hayat sürdürmeye çalışıyor.Doğaüstü bir gençlik dramı olan Teen Wolf, başarılı seçilmiş müziği ile dikkat çekiyor.
 • IMDb 7.1
 • 96
 • 0
Sons Of Anarchy
Tüm Bilgiler
Sons Of Anarchy   
Kayıtsız isyancılar, kurallarının hiçbirini bilmiyorlar ve altındaki çelikle çok çekiciydiler! Bu Anarşistlerin Motosiklet Kulübü!Jackson 'Jax' Teller'i (Charlie Hunnam), annesi Gemma Teller Morrow (Katey Sagal) ve Jackson'ın üvey babası ve çetenin başı Clarence 'Clay' Morrow (Ron Perlman) karar verdiler. Büyüleyici kasabayı kendi yollarıyla koru. aile. Etraflarında oluşan çeteler çetesi, diğer çetelerin kasabayı terk etmelerine izin verilmediğini ve yasadışı olanı yapmaları gerektiğini varsayıyor!Gangster Clay işleri kendi yolunda ve şiddette yapmayı seçerken, üvey oğlu Jax, babasının günlüğünü eski şekilleri değiştirerek bir rehber olarak savunur. İki kuşak arasındaki bu çatışma, SAMCRO ve çete üyeleri arasındaki ilişkileri ciddi şekilde etkiliyor ...
 • IMDb 7.9
 • 102
 • 0
Breaking Bad
Tüm Bilgiler
Breaking Bad   
Sıradan bir kimya öğretmeni Walter White'ın öleceğini öğrendiğinde, kurtuluş tecrübesi dramatik bir siyah mizah olan dramatik siyahlığa geri döner. Doktor hasta olduğunu ve yaşayacak iki tane daha olduğunu söyledi ... Ne yapardın? Dünyayı dolaşmak, sevdiklerinizle zaman geçirmek, hiç cesaret edemediğiniz bir şeyi denemek ... Bu sizin için bir seçenek olabilir. Fakat Walter White için durum biraz farklı. The X-Files yapımcısı Vince Gillian tarafından imzalanan Breaking Bad, sıradan bir adamın ölüme karşı olan olağanüstü hikayesini anlatıyor. Walter, karısı ve oğlu Jr. engelli. New Mexico'da kendi vakasının kurallara uygun yaşayan bir kimya öğretmeni olduğunu ve terminal aşamasında akciğer kanseri olduğunu öğrendi. Yaşamak için iki yıl. Bu habere sarsıldığında, White hayatının denklemini değiştirdi. Günlük kaygılardan ve toplumun getirdiği sınırlamalardan kurtularak yeni bir insan olarak ortaya çıkıyor ... Farklı bir neden için ilaç üretmek ve satmak için kimyayı kullanan bir adam. Amaç ailenin ölümünden sonra yaşamasına izin vermek için para kazanmak. Fakat işler kontrolden çıkıyor. Uyuşturucu çetesinin elebaşısına dönüşen basit bir aile babasının komik ama duygusal olarak yüklenen hikayesini kaçırmayın. Özellikle Orta Çağ'ın babası olan Malcolm, Bryan Cranston, Drama'daki En İyi Erkek Oyuncu Emmy Ödülü'nün Emperant Walter'ı.
 • IMDb 8.3
 • 109
 • 1
Band of Brothers
Tüm Bilgiler
Band of Brothers   
Band of Brothers, Steven Spielberg ve Tom Hanks tarafından HBO için üretilen 10 parçalı bir bakanlıktır. Bakanlar, II. Dünya Savaşı sırasında Ordu Toccoa'daki ilk eğitimlerinden savaşın sona ermesine kadar bir ordu birimi olan Easy Company'yi takip ediyor. Dizi, Stephen E Ambrose tarafından yazılan kitaba dayanıyor. Tom Hanks, Saving Private Ryan'ın yapımını yeni bitiren Steven Spielberg'e yaklaştı. Birlikte HBO'ya fikirleriyle yaklaştılar. İstasyon, projeyi gerçekleştirmek için 120 milyon dolarlık bir endüstri rekoru harcamak istedi.
 • IMDb 8.2
 • 91
 • 0
Narcos
Tüm Bilgiler
Narcos   
Uyuşturucu Enformasyon Ajansında çalışan bir Meksikalı olan Javier Pena, ünlü Kolombiya uyuşturucu kaçakçısı Pablo Escobar'ı yakalamak için Amerika Birleşik Devletleri tarafından Kolombiya'ya gönderilir.Escobar'ın gerçek hayat hikayesinden uyarlanan seri, dünya çapında bir uyuşturucu ağını engellemeye çalışan kolluk kuvvetlerine odaklanıyor.
 • IMDb 8.1
 • 102
 • 0
Origin
Tüm Bilgiler
Origin   
LOS ANGELES - 25 Ekim 2017 - Bir grup yabancı, China International Television Corporation (CiTVC ile birlikte, Sol Bank Pictures ve Midnight Radio'dan yeni bir bilim kurgu gerilim filmi olan ORIGIN'deki uzak bir gezegene bağlı bir uzay gemisinde kendilerini karaya oturmuş buluyorlar. ) ve Sony Pictures Television, Uluslararası Yapım. 2018’de YouTube Red’e gelen 10 bölümden oluşan bu terkedilmiş yolcular hayatta kalmak için birlikte çalışmalılar, ancak hızlı bir şekilde onlardan birinin olduğunu iddia ettiklerini fark etmeliler.
 • IMDb 5.9
 • 105
 • 0
Narcos: Mexico
Tüm Bilgiler
Narcos: Mexico   
Narcos: Meksika, Meksika'da devam eden uyuşturucu savaşının kökenine geliyor; Uyuşturucu kartellerinin yükselişi ile ilgili. Meksika'da uyuşturucu savaşının başlangıcına odaklanan dizide Félix Gallardo, 1980'lerde Guadalajara kartelinin yükselişine tanıklık ediyor ve aynı insanlığın insan tacirlerini aynı çatı altında birleştiriyor. DEA ajanı Kiki Camarena, ailesiyle birlikte Guadalajara'dan Kaliforniya'ya taşındı. Kiki Félix'te istihbarat toplamaya başladığında, uyuşturucu kaçakçılığına karşı yıllarca sürecek bir savaş başlattı. Diego Luna'dan Félix Gallardo ve Michael Peña'dan Kiki Camarena, Eric Newman, José Padilha, Doug Miro ve Carlo Bernard tarafından üretilen dizide hayat buldu.
 • IMDb 7.6
 • 99
 • 0
12
DİZİ KATEGORİLERİ
Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden FullhdFilmizleme sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler.
film izle - hd film izle - full hd film izle - erotik film - erotik film izle