Lukas Haas

 1. Dul Kadınlar izle
  Tüm Bilgiler
  Dul Kadınlar izle Dram Filmleri, Gerilim Filmleri 
  Türkçe Dublaj
  Dul Kadınlar izleModern Şikago'da gerçekleşen filmde, dört kadının ortak sahip olduğu tek şey, ölen eşlerinin yasa dışı işlere borç vermesidir. Kendi kaderlerini alan bu dul, geleceklerini istedikleri gibi yaratmak için işbirliği yapıyor.16 Kasım 2018 (Türkiye) Haftanın türkçe altyazılı olarak ksilen olarak yayınlandı son olandul Kadınlar - Dullar, 2018 Türkçe filminin dublajlı versiyonunu sizlerle. Dul Kadınlar türkçe dublaj izleLiam Neeson, Colin Farrell, filmdeki ünlü aktörler, Crime, Drama, Thriller gibi. ABD’deki Chicago, Illinois’deki film çekim yeri ile birlikte 42.000.000 $ bütçe. Filmin konusu, kocaları öldürülen dört dulun hikayesidir. Bu dullar, elbette, dulları tarafından ne yazık ki bunaltıcıdır, ancak yakında ne ile karşı karşıya kalacaklarını anlarlar. Kocalarından miras aldıkları şey, kocalarının miras bıraktıkları yasadışı olayları bilmeyen insanlar olduğu ve miras olarak kirli dünyayı kendilerine bıraktıkları.Dul Kadınlar altyazılı izle
  • 2018
  • ABD
  • 1080P
  • IMDb 0.67
  • 26
  • 0
  Diriliş – The Revenant izle
  Tüm Bilgiler
  Diriliş – The Revenant izle Dram Filmleri, Gerilim Filmleri 
  Multi Dil
  Hugh Glass (Leonardo DiCaprio), kürkleri için hayvanları avlayan bir organizasyon için çalışan deneyimli bir tuzaktır. Ancak, avlandıkları bölgelerde, hem yerli Hintliler hem de Fransız birlikleri seyahat ediyor. Bir avın ardından, cam yavaşça bir boz ayı tarafından ağır yaralanır ve ekibi yavaşlamamak için ölüme terk eder. Ama bölgeyi kimseden daha iyi bilen avcı cam, yavaşça da olsa, yaralarına ve hayatlarına yapışır. Çünkü hayata tutunmak için çok iyi bir sebep var.
  • 2015
  • ABD,Canada,Hong Kong,Taiwan
  • 1080P
  • IMDb 7.4
  • 109
  • 0
  Ay’da İlk İnsan – First Man izle
  Tüm Bilgiler
  Ay’da İlk İnsan – First Man izle Dram Filmleri, Tarih Filmleri 
  Multi Dil
  First Man izleFilm, ilk kez aya ayak basan Amerikalı astronot Neil Armstrong'un (Ryan Gosling) hayatı hakkında. ABD Deniz Kuvvetleri pilotu olarak Kore'den 78 saatlik bir uçuşun ardından uzay programına bir astronot olarak katılmak için yapılan denemelerde geçen Neil Armstrong, Gemini 8 uçağıyla ilk kez uzaya gitti. 20 Temmuz 1969'da, ilk kez, Apollon 11 ile yolculuğunun ilk gününde, aya ayak basan ilk kişi oldu. First Man izle , Damien Chazelle'in yönettiği ve Josh Singer'ın yazdığı 2018 Amerikan biyografik drama filmi. Kitabın dayanarak İlk Adam: Neil A. Armstrong Hayatı tarafından James R. Hansen film yıldız Ryan Gosling olarak Neil Armstrong ile birlikte, Claire Foy , Jason Clarke , Kyle Chandler , Corey Stoll , Ciarán Hinds , Christopher Abbott , Patrick Fugit ve Lukas Haas , Apollo’ya giden yılları takip ediyor 111969’da Ay’a verilen misyon. Steven Spielberg , yapımcı olarak görev yapıyor. Proje başlangıçta 2003 yılında ilan edildi, Clint Eastwood yönetmeye karar verdi. Bu yorumdan sonra düşüş yaşadı, Chazelle, Gosling ve Singer hepsi 2015 yılına kadar imzaladılar ve ana fotoğrafçılık Kasım 2017'de Atlanta , Georgia'da başladı . First Man , 29 Ağustos 2018 tarihinde Venedik Film Festivali'nde dünya prömiyerini yaptı ve Universal Pictures tarafından 12 Ekim 2018'de ABD'de gösterime girdi . Film, özellikle yönlendirme, Gosling ve Foy'nin performansları, müzikal puanı ve Ay'ın iniş sırası ile ilgili eleştirel övgüler aldı , ancak Amerikan bayrağının ay yüzeyine ekilişini göstermemeyi tercih etse de, her iki siyasi partiden eleştirmenleri ve politikacıları ... Filmin vatanseverlik konusundaki duruşunu tartışır . 59 milyon dolarlık üretim bütçesine karşı dünya genelinde 100 milyon dolar hasılat elde etti ve En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu dalında iki aday olmak üzere sayısız ödül adaylığı aldı.76. Altın Küre Ödülleri'nde (Foy) ve En İyi Orijinal Skor (ikinciyi kazanan) ve 72. İngiliz Akademi Film Ödülleri'nde yedi aday.Film ayrıca, 91'inci Akademi Ödülleri'nde En İyi Ses Karıştırma , En İyi Ses Düzenleme , En İyi Yapım Tasarımı ve En İyi Görsel Efekt dallarında Akademi Ödülü'ne aday gösterildi.Ay'da İlk İnsan izleAy'da İlk İnsan izle First Man, astronot Neil Armstrong'un ayak izlerini aya atar ve astronotun izlerini koyar. Hepimizin imrenebileceği ve bir efsane olarak gördüğü şaşkınlıklar, NASA'nın dünyada ilk kez kapalı kapılarıyla karşı karşıya. Film ayrıca, izleyicilere, NASA ve Apollo 11 ekibinin 1960'larda SSCB'ye karşı uzay yarışı kazanmak için karşılaştıkları muazzam baskıyı sunuyor. İki Oscar® adaylığı alan Ryan Gosling, ünlü astronot Neil Armstrong'un biyografik üretimine yönelik bir insan ruhu rehberi olarak ön plana çıkıyor.Venedik Film Festivali'nde öne çıkan ve eleştirmenlerin beğenisini...
  • 2018
  • ABD
  • 1080P
  • IMDb 7.3
  • 896
  • 0
  Başlangıç – Inception izle
  Tüm Bilgiler
  Başlangıç – Inception izle Aksiyon Filmleri, Bilim Kurgu Filmleri 
  Multi Dil
  Dom Cobb, uzmanlığı zihnin en savunmasız hayali olan çok yetenekli bir hırsız. Cobb'ın bu nadir yetenekleri onu tehlikeli yeni casusluk casusluk dünyasında aranan bir oyuncu haline getirdi. Bununla birlikte, aynı zamanda, onu uluslararası bir kaçakçı haline getirdi ve sevdiği her şeye mal oldu. Cobbura, durumdan kurtulmak için bir fırsat sunuyor. Hayatını yeniden kurabilen son bir iş; eğer imkansızı tamamlarsa tamamlanabilir tabi. Mükemmel soygun yerine, Cobb ve profesyonellerden oluşan ekibi tam tersini yapmalıdır; Görevler yerleştirmek için bir fikir çalmak değildir. Başarılı olursa, mükemmel bir suç olur.Dom Cobb (Leonardo DiCaprio) çok yetenekli bir hırsız. Uzmanlık alanı, bilinçaltının derinliklerinden gelen değerli sırları çekmek ve rüya en savunmasız olduğu zaman aklın altından çalmaktır.Cobb'ın bu nadir yetenekleri onu tehlikeli yeni casusluk casusluk dünyasında aranan bir oyuncu haline getirdi. Ama aynı zamanda, onu uluslararası bir kaçak haline getirdi ...Cobb, durumundan kurtulmak için bir fırsat sunuyor. Hayatını yeniden kurabilen son bir iş; "başlangıç" ın tamamlanması imkansızsa ...Mükemmel soygun yerine, Cobb ve profesyonellerden oluşan ekibi tam tersini yapmalıdır; Görevler yerleştirmek için bir fikir çalmak değildir. Başarılı olursa, mükemmel bir suç olur.Ancak ne dikkatle planlanmış ne de uzmanlıkları, onları her hareketi tahmin ettiği düşünülen tehlikeli düşmanları için hazırlayabilir. Bu sadece Cobb'ın görebileceği bir düşmandır.
  • 2010
  • ABD,United Kingdom
  • 1080P
  • IMDb 8.2
  • 122
  • 0
Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden FullhdFilmizleme sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler.
film izle - hd film izle - full hd film izle - erotik film - erotik film izle