Jason Clarke

 1. Pet Sematary – Hayvan Mezarlığı izle
  Tüm Bilgiler
  Pet Sematary – Hayvan Mezarlığı izle Gerilim Filmleri, Korku Filmleri 
  Multi Dil
  Hayvan Mezarlığı izleKorku romanı denilince akla ilk gelen isimlerden birisi olan Stephan King’in en önemli eserlerinden olan Hayvan Mezarlığı, beyaz perdeye aktarıldı. Hayvan mezarlığı (Pet Sematary) romanının okuyucuları büyük bir heyecanla filmin gösterime girmesini beklemektedir. Filmin yeniden günümüze uyarlanmış halinin tanıtım fragmanı bile çok büyük bir ilgi görmüşe benziyor. Yayınlanan fragmandan edinilen izlenime göre film gizemlerle ve tüyler ürperten sahnelerle donatılmışa benziyor.Önümüzde ki ayda, 5 Nisan 2019’da vizyona girecek olan filmin meraklıları şimdiden filmin tanıtım fragmanını izleme imkanına sahiptir. Yönetmen koltuğunu Starry Eyes ile tanınan Dennis Widmyer Kevin Kolsch’un birlikte paylaştığını görmekteyiz. Film içeriğinde karşımıza tanıdık oyuncular çıkmakta, bunlardan bir tanesi baba Dr. Louis Creed karakterini,”Winchester ve Terminatör:Gynesis” yapımları il izleyicilerinin karşısına çıkan Jason Clarke canlandırmaktadır. Filmdeki ailenin annesi olan Rachel Creed’i ise Ailen:Convenant rolü ile ön plana çıkan Amy Seimetz üstlenmektedir.Son yıllarda birçok yapımı beyaz perdeye taşınan yazarımız Stephan King’in eseri olan Hayvan Mezarlığı izle ’de korku türleri arasında edebiyatın vazgeçilmezleri arasında yerini alıyor. Şimdi sıra dışı filmin birazda konu akışına değinelim.Hayvan Mezarlığı’nda Neler Oluyor ?Filmimiz olan Hayvan Mezarlığı’nda Creed ailesi kendileri için yeni bir hayatın ve serüvenin başlangıcı olacak olan bir kasabaya taşınmaktadırlar. Bütün olay ve serüvende ailemizin bu kasabaya taşınmasıyla başlamaktadır. Ailemizin babası rolündeki Dr. Louis Creed evlerinin yanı başında bir hayvan mezarlığı olduğunu fark eder ve asıl gizemli olaylarda budan sonra başlar. Daha sonra boş durmayan Dr. Louis Creed buradaki hayvan mezarlığının hikayesini araştırmaya başlar. Hikâyeyi öğrendikçe bazı gizemli olaylar baş gösterir ve yavaş yavaş hayatları değişmeye başlar. Halbuki bu kasabaya taşınırken Dr. Louis’in tek hayali eşi, ufak oğlu ve kızı ile birlikte doğal bir ortamda huzur dolu bir yaşam sürmekti. Fakat bulduğu bu hayvan mezarlığı Dr. Louis’in bu hayaline izin vermeyeceği gibi yaşamlarını da tamamen değiştirerek etkisi altına almaktadır. Seyircileri tam bir korku ve gerilim filmi bekliyor denilebilir. İzlerken tüylerinizin diken diken olacağından ve koltuklarınızda ürperti duyacağınızdan emin olabilirsiniz.
  • 2019
  • ABD
  • Ultra Hd
  • IMDb 8
  • 23
  • 0
  Chappaquiddick izle
  Tüm Bilgiler
  Chappaquiddick izle Dram Filmleri, Gerilim Filmleri 
  Türkçe Dublaj
  18 Temmuz 1969'da ABD'li senatör Ted Kennedy ve 28 yaşındaki siyasetçi Mary Joe Kopechne, arabaları yoldan çekildikten sonra Poucha Gölü'ne uçtu. Senatör Kennedy arabadan kurtulmayı başarırken, yolcu koltuğundaki Kopechne boğuluyor ve ölüyor. Kazadan 10 saat sonra, olayı polise bildiren Senatör Kennedynin, soruşturma başlattı. Yönetmen John Curran ve senaristler Andrew Logan ve Taylor Allen cesaretle politik gücün etkilerini, dünyadaki en ünlü ailenin etkisini ve ailenin mirasının gölgesinde büyüyen en küçük oğlu Ted Kennedy'nin karakterini kullanıyorlar.
  • 2018
  • ABD,Sweden
  • 1080P
  • IMDb 0.61
  • 19
  • 0
  Serenity izle
  Tüm Bilgiler
  Serenity izle Bilim Kurgu Filmleri, Dram Filmleri 
  Türkçe Dublaj
  Baker Dill, Plymouth Adası adında sakin, tropik bir yerleşim bölgesi turu turu yapan bir balıkçı teknesi kaptanıdır. Bununla birlikte, sessiz yaşamı, eski karısı Karen, yardım için umutsuz bir ricada bulunarak parçalandı.Baker Dill, Plymouth adasındaki turistleri kendi balıkçı teknesiyle balık avına götürerek hayatını kazanan bir balıkçı. Baker, eski karısı Karen onu her zaman içtiği barda ziyaret edene kadar çok sessiz ve sakin bir hayat yaşıyor. Karen zenginliği bakımından zengin ve yaşamında istediği her şeye sahip, ancak Karen'ın hayatını mahvetmiş olan ikinci kocası. Karen'ın yeni kocası sürekli onu taciz ediyor ve hakaret ediyor. Baker başlangıçta bu olayı görmezden gelmeye çalışır, ancak bu olaylar sırasında oğlunun acı çektiğini fark ederken Karen'a yardım ettiğini fark eder. Karen her şeyi planladı ve Baker'ın yapması gereken bu yeni kocayı almak ve uzun ve asla geri dönüşe çıkmayan bir tekne turuna katılmak!
  • 2019
  • ABD
  • 1080P
  • IMDb 0.51
  • 28
  • 0
  Terminatör: Yaradılış izle
  Tüm Bilgiler
  Terminatör: Yaradılış izle Aksiyon Filmleri, Bilim Kurgu Filmleri 
  Multi Dil
  İnsan direncinin lideri John Connor (Jason Clarke), Sarah Connor'u (Emilia Clarke) korumak ve geleceği güvence altına almak için 1984’e Çavuş Kyle Reese’i (Jai Courtney) gönderdiğinde, olaylar beklenmedik şekilde değişip zaman çizelgesini bozuyor. Şimdi kendisini geçmişin yeni ve yabancı bir versiyonunda bulan Çavuş Reese, Gardiyan (Arnold Schwarzenegger) dahil, tehlikeli yeni düşmanları ve geleceğin beklenmedik bir şekilde yeniden fırlatılmasıyla olası müttefikleri ile karşı karşıya. Terminatör 5, Arnold Schwarzenegger'in Terminatör olarak üçüncü filmden sonraki ilk filmi olacak.
  • 2015
  • ABD
  • 1080P
  • IMDb 5.9
  • 69
  • 0
  Maymunlar Cehennemi: Şafak Vakti izle
  Tüm Bilgiler
  Maymunlar Cehennemi: Şafak Vakti izle Aksiyon Filmleri, Bilim Kurgu Filmleri 
  Multi Dil
  Maymunların Tecavüzü: Şafakta, genleri değiştirilmiş, isyancı maymunu Caesar'ın kaçışından bu yana on yıl geçti. Genetik evrimle daha da akıllı hale gelen Sezar, onun gibi başka, daha akıllı maymunlarla büyük bir maymun ordusu inşa etmeyi başardı. Caesar'ın liderliğindeki bu maymunlar, 10 yıl önce yayılan ölümcül virüs salgınından kurtulmayı başarmış bir grup insanla karşı karşıya. Ve her iki türün de tek bir amacı var, yeni bir dünya düzenine sahip olan ve söz sahibi olan biri olmak! Film Matt Reeves tarafından yönetilen ve Rick Jaffa ve Amanda Silver tarafından yönetilmektedir. Andy Serkis'in başrolüne ek olarak, oyuncular arasında Jason Clarke, Gary Oldman, Keri Russell, Toby Kebbell, Kodi Smit-McPhee, Enrique Murciano, Kirk Acevedo, Karin Konoval ve Judy Greer yer alıyor.
  • 2014
  • ABD
  • 1080P
  • IMDb 7.3
  • 101
  • 0
  Ay’da İlk İnsan – First Man izle
  Tüm Bilgiler
  Ay’da İlk İnsan – First Man izle Dram Filmleri, Tarih Filmleri 
  Multi Dil
  First Man izleFilm, ilk kez aya ayak basan Amerikalı astronot Neil Armstrong'un (Ryan Gosling) hayatı hakkında. ABD Deniz Kuvvetleri pilotu olarak Kore'den 78 saatlik bir uçuşun ardından uzay programına bir astronot olarak katılmak için yapılan denemelerde geçen Neil Armstrong, Gemini 8 uçağıyla ilk kez uzaya gitti. 20 Temmuz 1969'da, ilk kez, Apollon 11 ile yolculuğunun ilk gününde, aya ayak basan ilk kişi oldu. First Man izle , Damien Chazelle'in yönettiği ve Josh Singer'ın yazdığı 2018 Amerikan biyografik drama filmi. Kitabın dayanarak İlk Adam: Neil A. Armstrong Hayatı tarafından James R. Hansen film yıldız Ryan Gosling olarak Neil Armstrong ile birlikte, Claire Foy , Jason Clarke , Kyle Chandler , Corey Stoll , Ciarán Hinds , Christopher Abbott , Patrick Fugit ve Lukas Haas , Apollo’ya giden yılları takip ediyor 111969’da Ay’a verilen misyon. Steven Spielberg , yapımcı olarak görev yapıyor. Proje başlangıçta 2003 yılında ilan edildi, Clint Eastwood yönetmeye karar verdi. Bu yorumdan sonra düşüş yaşadı, Chazelle, Gosling ve Singer hepsi 2015 yılına kadar imzaladılar ve ana fotoğrafçılık Kasım 2017'de Atlanta , Georgia'da başladı . First Man , 29 Ağustos 2018 tarihinde Venedik Film Festivali'nde dünya prömiyerini yaptı ve Universal Pictures tarafından 12 Ekim 2018'de ABD'de gösterime girdi . Film, özellikle yönlendirme, Gosling ve Foy'nin performansları, müzikal puanı ve Ay'ın iniş sırası ile ilgili eleştirel övgüler aldı , ancak Amerikan bayrağının ay yüzeyine ekilişini göstermemeyi tercih etse de, her iki siyasi partiden eleştirmenleri ve politikacıları ... Filmin vatanseverlik konusundaki duruşunu tartışır . 59 milyon dolarlık üretim bütçesine karşı dünya genelinde 100 milyon dolar hasılat elde etti ve En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu dalında iki aday olmak üzere sayısız ödül adaylığı aldı.76. Altın Küre Ödülleri'nde (Foy) ve En İyi Orijinal Skor (ikinciyi kazanan) ve 72. İngiliz Akademi Film Ödülleri'nde yedi aday.Film ayrıca, 91'inci Akademi Ödülleri'nde En İyi Ses Karıştırma , En İyi Ses Düzenleme , En İyi Yapım Tasarımı ve En İyi Görsel Efekt dallarında Akademi Ödülü'ne aday gösterildi.Ay'da İlk İnsan izleAy'da İlk İnsan izle First Man, astronot Neil Armstrong'un ayak izlerini aya atar ve astronotun izlerini koyar. Hepimizin imrenebileceği ve bir efsane olarak gördüğü şaşkınlıklar, NASA'nın dünyada ilk kez kapalı kapılarıyla karşı karşıya. Film ayrıca, izleyicilere, NASA ve Apollo 11 ekibinin 1960'larda SSCB'ye karşı uzay yarışı kazanmak için karşılaştıkları muazzam baskıyı sunuyor. İki Oscar® adaylığı alan Ryan Gosling, ünlü astronot Neil Armstrong'un biyografik üretimine yönelik bir insan ruhu rehberi olarak ön plana çıkıyor.Venedik Film Festivali'nde öne çıkan ve eleştirmenlerin beğenisini...
  • 2018
  • ABD
  • 1080P
  • IMDb 7.3
  • 896
  • 0
Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden FullhdFilmizleme sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler.
film izle - hd film izle - full hd film izle - erotik film - erotik film izle