organize işler fragman
Organize İşler 2 izle
İncele
Organize İşler 2 izle
Yerli Film
Organize İşler 2 Sazan SarmalıSerinin ilk filminde olduğu gibi suçlular, dolandırıcılar ev dolandırılanları konu alan Organize İşler 2 izle Sazan Sarmalı, iki farklı suç şebekesine ve dolandırılan iki farklı şahsa dayanmaktadır. Dolandırılan kişilerden biri, Asım Noyan’ ın kızıdır ve dolandırıcıların bulunması ve parasının geri alınması için babasından yardım istemektedir. Dolandırılan sıradan kişiler, dolandırıcı örgütlerin ve suç dünyasının arasında bir oradan bir oraya savrulurken filmin asıl unsurları kendisini göstermeye başlıyor.Türk sinemasında sıklıkla yer verilen laf sokma ve abartılı tip uyarlamalarına bu filmde biraz olsun frenleme getirilebilmiş ve aslında yaratılmasında Yılmaz Erdoğan’ ın da büyük katkısı bulunan bu tip bir komedi filmi yerine daha çok olaylar ve durumlar üzerinden aktarılan bir komedi filmi ortaya koyulmaya çalışılmıştır. Suç dünyası içerisinde yer alan Asım Noyan, kendisi dolandırıcılık yaparken, araları bozuk olduğu anlaşabilecek olan kızının kendisine gelerek yardım istemesi ve dolandırıcılardan parasını geri almasını istemesi üzerine bu dolandırıcıların peşine düşecektir. Kendi oyun sahasından çıkmadığı ve dolandırıcıların ne gibi yöntemlere başvurduğuna son derece hakim olan Asım Noyan, kızının parasını geri alabilmek ve diğer suç örgütleriyle mücadele etmek adına çabalayacaktır.Organize İşler 2 izleDiğer suç örgütleri ile mücadele ederken bir taraftan da kızı ile kötü olan arasını düzeltmek için eline birçok fırsat geçecek olan Asım Noyan bu fırsatları iyi şekilde değerlendirilebilecek midir? Aslında bir baba ve kızı filmini de andıran, komedi yanında duygusal mesajlar da veren film, izleyicilerin ne gibi beklentiler içinde olduğuna bağlı olmakla birlikte beklentileri karşılayacak düzeyde şeklinde değerlendirilebilecektir.Filmin Kadrosuna bakılacak olduğu zaman kadrosunun son derece zengin ve başarılı isimlerde oluştuğu daha ilk anda anlaşılacaktır. Kıvanç Tatlıtuğ, Yılmaz Erdoğan, Ezgi Mola, Okan Çabalar, Rıza Kocaoğlu, Güvenç Kıraç, Ahmet Mümtaz Taylan, Ersin Korkut, Bensu Soral, Erdem Baş, Ekin Türkmen gibi isimler sayılabilecektir. Senaryo ve yönetimi Yılmaz Erdoğan’ a ait olan filmin yapımı Necati Akpınar tarafından karşılanmaktadır.
  • 128
  • IMDb 0.100
  • 2.073
  • 971
Organize İşler izle
İncele
Organize İşler izle
Yerli Film
Organize İşler 1 izleMegakent İstanbul’ da suç oranları gün geçtikte artmaya devam etmektedir. Artan suç oranları ortaya daha çok suçlu ve daha çok kurban çıkartmaktadır. Suçlular ve oynadıkları oyunlara kurban giden kurbanlar bir şehir içinde hayatlarını idame ettirmeye devam etmektedirler. bu sırada Süpermen kostümü giymiş bu şekilde hayatın kazanmaya çalışmaktadır fakat kendisini beklenmedik ve planlanmadık bir şekilde suç dünyası içinde bulacaktır. Suç dünyasının ortasında debelenmeye devam ederken bu sırada aşık olacak ve kendisi de dahil olmak üzere filmdeki herkesin kafası ve işler biraz daha karışmaya başlayacaktır. Organize İşler izleDolandırıcı çetesinin hikayesi anlatılan Organize İşler izle, dolandırıcılık işlerinin ters gitmesi ve suçluların daha büyük suçlular karışışında kötü duruma düşmeleri ve dayak yemeleri, dayak yerken bile havada uçuşan şakalar ve ince esprilerin olması, filmde Cem Yılmaz, Yılmaz Erdoğan gibi iki şaka ve mizah makinesine bağlanabilecektir. Yılmaz Erdoğan’ ın Vizontele serisi sonrasında farklı bir alanda film çekme isteğinde olması, daha çok kara film olarak nitelendirilebilecek olan bu alanda faaliyet göstermesi, farklı bir damarı tutturmaya çalıştığının bir göstergesidir. 2005 yapımı filmin yapımında yazar ve yönetmenin Yılmaz Erdoğan olması ve ayrıca filmin oyuncuları içinde gerçekten kendisini kanıtlamış ve sevilen isimlerin; Tolga Çevik, Demet Akbağ, Altan Erkekli, Özge Namal, Erdal Tosun, Cem Yılmaz ve Tuncer Salman gibi isimlerin yer alması, filmin sevilerek izlenmesi ve akıllarda kalan bir yapım olmasında büyük rol oynamıştır. 2005 yapımı Organize İşler’ in yapımı BKM tarafından üstlenmiştir.
  • 106
  • IMDb 6.8
  • 131
  • 3
Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden FullhdFilmizleme sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler.
film izle - hd film izle - full hd film izle - erotik film - erotik film izle